PU-12/9-25M-N
Pakkauskoko:
1 frp
Pienin tilausmäärä on:
1 frp
KATSO MUUT VARIANTIT
16 varianttia
Valittu variantti:
PU-12/9-25M-N
Polyuretanrör PU, 12/9, Natur 25m i kartong
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Brand Name
Tierre
Color
Clear
Diameter inner
9 mm
Diameter outer
12 mm
Length per roll
25 m
Material
Polyurethane
Model code
PUES 1209-25BX TR
Pressure burst min.
21 bar
Pressure max.
7 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
DM174/EC1935
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
0 °C