PRA/802125/M/50
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802125/M/50
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (4)
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Varenummer:
C02251248
Vridbar vinkel o-ring 12mmG1/2
Varenummer:
C02471248
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø12 mm 1/2
C0K511248
Magnetavkännare Reed, 5 m
M/50/LSU/5V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
125 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
50 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C