PRA/802063/M/25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802063/M/25
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (1)
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Partnumber:
C02250838
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
63 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
25 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C