PRA/802063/M/200
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802063/M/200
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
63 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
200 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C