PRA/802050/M/50
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802050/M/50
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Accessories (6)
Magnetavkännare Reed, 5 m
Partnumber:
M/50/LSU/5V
C Fotfäste
Partnumber:
QA/8050/21
BG Främre/Bakre Flänsfäste
QA/8050/22
D Bakre svängfäste
Givarfäste
QM/27/2/1
F Gaffelfäste
QM/8050/25
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
50 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C