PRA/802050/M/125
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802050/M/125
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tillbehör (3)
Adapter Rak Ø8 mm 1/4
Partnumber:
C02250828
Vridbar vinkel o-ring 8mm G1/4
Partnumber:
C02470828
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø8 mm 1/4
C0K510828
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
125 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C