PLUA080X080
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
PLUA080X080
Palopostiliitin AL ulkokierre
Tillbehör (1)
Palopostiliitin tiiviste A1
Artikelnummer:
PLTU080
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
DN
80 mm
Thread outer
G 3 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
404207
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
PL
Produktinformation
Klokoppling ALU. SFS DN80 Utv-G3'' Kloavstånd 105.5mm
Andra tittar på
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Artikelnummer:
10 st
Adapter 90K, Inv-G 1'', Utv-KR 1'', Syrafast
2020-1-1-SY
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
RNP-80
Ångkoppling Hane Ø 1/2'', EN14423, Syrafast
RMSR013
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm
E.P.T. gasket 1'
E.P.T. gasket 1'
RE-25
IBC IBC/Clamp S60x6/Clamp 50.5mm DIN EN 32676 Stainless