PA-16/12-25M-N
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
PA-16/12-25M-N
Plastslang 16x2 mm natur 25m
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Pressure max.
19 bar
Standard DIN
DIN 74324
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C
Pakke str.
Stregkode
462832
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Plastslang 16x2 mm natur 25m
Links
Product datasheet
Product datasheet
Andre kigger på
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Varenummer:
PA331001528
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
Varenummer:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
1 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
PA-10/7.5-025M-B
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
1 st
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Adaptor union 20mm
Adaptor union 20mm
FPUC20
Union � 63
Union � 63
FPUC63
Instickskoppling 90B 40mm
Instickskoppling 90B 40mm
FPUL40
"Quick branch female BSPP 1/2"""
FPBR25G04
Adaptor knee 90 union 20mm
Adaptor knee 90 union 20mm
FPUL20
Instickskoppling 90B 40mm
Instickskoppling 90B 40mm
FPUL40
Instickskoppling T reducering 40-25
FPGT4025
Adaptor knee 45 union 25mm
Adaptor knee 45 union 25mm
FPULH25
Inch Tube PE 1/4" White
Inch Tube PE 1/4" White
PE-1/4-100M-V
1 rl
1 rl
Union � 16
Union � 16
FPUC16
"Quick branch female BSPP 3/4"""
FPBR40G05
Reduced Union � 63-40
Reduced Union � 63-40
FPG6340
Quick branch 25-20
Quick branch 25-20
FPBR2520
Breed � 63-25
Breed � 63-25
FPBR6325
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Instickskoppling T 40mm
Instickskoppling T 40mm
FPUT40
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm