PA-14/12-50M-N
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
PA-14/12-50M-N
PLASTRÖR PA12-14/12 NATUR
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
90 mm
Brand Name
Tierre
Cover
Polyamid
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
14 mm
Length per roll
50 m
Model code
PA12 1412 NEUTRO
Pressure max.
11 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C