PA-12/9-025M-B
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
PA-12/9-025M-B
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
80 mm
Diameter inv.
9 mm
Diameter utv.
12 mm
Längd/rulle
25 m
Modell kod
PA12-1209AZ-Z-25
Märke namn
Norgren
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 74324
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
19 bar
Pakke str.
Stregkode
315496
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Product datasheet
Links
Product datasheet
Andre kigger på
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Varenummer:
Pakke str.:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Varenummer:
PA-6/4-100M-S
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
PA-8/6-100M-S
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
50 m
50 m
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m