OR8.73X1.78
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
OR8.73X1.78
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
157056
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring
Product catalog
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm