OR8.73X1.78-N90
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
OR8.73X1.78-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
8.75 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
100 st
Stregkode
155275
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm