OR7.65X1.78
Förpackningsstorlek:
30 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR7.65X1.78
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
7.66 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
30 st
Barcode
155245
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm