OR37.69X3.53-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
OR37.69X3.53-N90
OR37.69X3.53 NBR90
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
37.7 mm
Material
NBR
Material thickness
3.53 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
209932
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR37.69X3.53 NBR90
Others has been looking for
214-12
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
KONTAKT MPM DIN-A LED+VAR 220V
KONTAKT MPM DIN-A LED+VAR 220V
Partnumber:
18209TC4220V
100 st
Min. order quantity is:
O-ring 90S
O-ring 90S
50 st
Flänstätning SAE-1.1/2 Viton
Flänstätning SAE-1.1/2 Viton
8000-24V
214-32 (O-ring 56.75X3.53 NBR90)
Flänstätning 5" Nitril 90 SH (Paket)