OR22.2X3.0-N90
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
OR22.2X3.0-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
22.2 mm
Färg
Black
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
Package size
10 st
Barcode
156784
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring 90S
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm