OR20.0X2.5-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
OR20.0X2.5-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Color
Black
Diameter inner
20 mm
Material
NBR
Material thickness
2.5 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
415572
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Product datasheet
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm