OR14.3X2.4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
OR14.3X2.4
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Diameter inner
14.3 mm
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
154981
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring
Product catalog
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm