OR12.37X2.62
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OR12.37X2.62
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
12.37 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.62 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
70
Standard ISO
ISO 3601-1:2012
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-35 °C