OR11.1X1.6
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
OR11.1X1.6
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
11.1 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.6 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
154941
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm