OR10.3x2.4-N90 O-RING NBR90
OR10.3x2.4-N90 O-RING NBR90
…
Read more
Partnumber:
OR10.3X2.4-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR10.3X2.4-N90
OR10.3x2.4-N90 O-RING NBR90
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
154923
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
OR10.3x2.4-N90 O-RING NBR90
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm