OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR10.1X1.6
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
OR10.1X1.6
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
1.6 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
156564
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
OR10.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm