OR10.0X2.5-N70
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
OR10.0X2.5-N70
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
10 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C