NS143PD53
Chosen variant:
NS143PD53
Axelkoppling OMT 45.0-14.0
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
143 mm
Motor power
144 kW
Shaft diameter
45 mm
Shaft keyway
14,0 mm
Package size
Barcode
191817
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Axelkoppling OMT 45.0-14.0
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.