NK04HY12573
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 12,5 mm
…
Read more
Partnumber:
NK04HY12573
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK04HY12573
NK04HY12573
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
12.5 mm
Length
18 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Package size
50 st
Barcode
297842
Gross weight
0,003 Kg
Net weight
0,003 Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.