NH2150/35500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
NH2150/35500
Double acting cylinder NH21-AD-50/35x500-A
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
252 mm
Area kolv trycksida
19.63 cm2
Areal kolv dragsida
10.01 cm2
C
67 mm
D
50 mm
Diameter inv. cylinder
50 mm
Diameter stång
35 mm
Diameter ôg
25.5 mm
E
54,5 mm
F
G 3/8 BSP
Gänga
G 3/8 BSP
Inbyggnadsmått
752 mm
Modell kod
NH21-AD-50/35x500-A
Märke namn
LJM
Slaglängd
500 mm
Tryck max.
210 bar
d
35 mm
Ögbredd
25 mm