NDG143-110C57
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NDG143-110C57
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
143 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
60 mm
Shaft keyway
18,0 mm
Torque nominal
300 daNm
Package size
Barcode
191813
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.