ND65PD15
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND65PD15
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
17,46 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Diameter utv.
65 mm
Moment nominellt
38.2 daNm
Motoreffekt
6 kW