ND108HD99
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108HD99
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
22,22 mm
Shaft keyway
4,76, 6,35 mm
Torque nominal
210 daNm
Package size
Barcode
191753
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.