ND108HD50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND108HD50
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
40 mm
Shaft keyway
12,0 mm
Torque nominal
210 daNm
Förpackningsstorlek
Streckkod
191751
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Förpackningsstorlek:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.