M/50150/10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
M/50150/10
Ø50 EV kortslagscylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
50 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
10 mm
Temperatur max.
+70 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
2 bar