MSHA-RD102M
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
MSHA-RD102M
102mm MSHA Safe-Sleeve - Black
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
498715
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
fin
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Slangskydd MSHA Ø102mm Brandgodkänd
Andre kigger på
20mm Safe-Spirals protection Black std. 25 mtr reel
Varenummer:
SGX-20-MSHA
Pakke str.:
25 m
Min. bestillingsenhed er:
25 m
Black strap - 25x750mm
Black strap - 25x750mm
Varenummer:
PR-2501
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
20mm Safeplast protection Black, std. 25 mtr reel
SGX-20
1 frp
1 frp
Black strap - 25x500mm
Black strap - 25x500mm
PR-2500
25 st
1 st
Red Pyrojacket dia. 41mm
Red Pyrojacket dia. 41mm
PJ-26
20 m
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PT-01
1 rl
1 rl
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
WR-RD-100
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
100-046-VA
Red Pyrojacket dia. 89mm
Red Pyrojacket dia. 89mm
PJ-56
20 m
Red Pyrojacket dia. 13mm
Red Pyrojacket dia. 13mm
PJ-08
Tulisuojusteippi Pyrojacket
Tulisuojusteippi Pyrojacket
PST-16
11 m
11 m
Red Pyrojacket dia. 63mm
Red Pyrojacket dia. 63mm
PJ-40
Krympslang 102/51 1m
Krympslang 102/51 1m
KS-102/51
Black strap - 25x1000mm
Black strap - 25x1000mm
20mm Safeplast protection Yellow, std. 25 mtr reel
SGX-20-GUL
20mm Safeplast black protection ECO-FLEX 20/16.2
SGXE-20
Red Pyrojacket dia. 32mm
Red Pyrojacket dia. 32mm
PJ-20
SKYDDSTAPE PYROSIL B=38mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-24
KS-76/38
Krympslang 32/16 T=0,9mm 1m
Krympslang 32/16 T=0,9mm 1m
Krympslang 38/19 T=1mm 1m
Krympslang 38/19 T=1mm 1m
Krympslang 51/25,4 T=1,1mm 1m
Krympslang 51/25,4 T=1,1mm 1m
Hose coupling cover crimpflex
Hose coupling cover crimpflex
Ferrule for LifeGuard 20LG5K
Ferrule for LifeGuard 20LG5K
8SC-4-SS
Krympslang 25,4/12,7 T=0,9mm 1m
Knäckskydd Fjäderstål Ø18mm, 210mm
KSF-18
Protection spring for DN 2 hose HE-G-1/4-A
KHE-01
Hose protection metal spring type
SPMW-60
4 m
Slangskydd Metall Plattstål Ø52mm, 4m
SPMP-52
4 m
Slangskydd Metall Plattstål Ø22mm, 4m