MF1801P10NB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
MF1801P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
40 mm
Diameter outer
100 mm
Filtration
Nominal
Filtration degree
10 my
Length
210 mm
Model code
MF1801P10NBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Pakke str.
Stregkode
400757
Brutto vægt
0,46 Kg
Netto vægt
0,46 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
MF filter elements for filters installed in the tank, models MPF and MPT.
Assortment content
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Return filter - 10my absolut - 1" BSP
Varenummer:
MPF1003AG3A10HBP01
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
MPF1002G3A10
Returfilter OMT 10my Nom 214lpm
OMTF171C10NA1
Return filter - 10my absolut - 1/2" BSP
MPF0301G1A10
Filter element - MPF - 25my absolut
MF4001A25HB
Return filter - 10my nominel - 1/2" BSP
MPT0252-001
Filterelement Retur MF400 25my absolut 589 L/min
MF4002A25HBP01
Filter element - MPF - 10my absolut
MF1003A10HB
Return filter - 10my nominel - 1.1/4" BSP
MPT1003-001
Filter element - MPF - 25my nominel
MF4001P25NBEP01
8MF1801A25HBP01
Retur 330L 10my Inorganic fiber,BUNA
RE070G10B/2
MF1002P25NB
Filterelement Retur MPI 745 lpm 10my absolut
8MR6302A10AP01
Return line filter element 25µm
MR6305A25AP01
MF4001P10NB
Filter element - MPF - 90my nominel
MF1001M90NB
MF1003P10NB
Filter element - MPF - 6my absolut
MF4002A06HBP01
Returfilterinsats Stauff 3my
Returfilterinsats Stauff 3my
RA-230E03B/4
MF4003A06HB
Replacement Filter Stauff 114x414mm NBR 5µm