MF1003A10HB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
MF1003A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
123 lpm
Längd
220 mm
Modell kod
MF1003A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar