KVS-152-150
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
KVS-152-150
Kardankoppling Hane 6''
Specifications
Dimensions and shipping
Hose size
6 "
Size
152 mm
Package size
Barcode
224373
Gross weight
4,30 Kg
Net weight
4,30 Kg
Country of origin
nor
Product information
Kardankoppling Hane 6''
Product datasheet
Others has been looking for
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Partnumber:
KXM-102
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"