KMS-152-150
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
KMS-152-150
Kardankoppling Hona 6''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Hose size
6 "
Size
152 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
224367
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Kardankoppling Hona 6''
Product datasheet
Andra tittar på
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Artikelnummer:
KXM-102
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"