KHZ-DN25-SAE420
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
KHZ-DN25-SAE420
2/2-way Intermediate ball valve with SAE connection
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
Streckkod
470636
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kulventil KHZ SAE Fläns 2-vägs DN25 420bar
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G12
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar