JGEM-05-12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
JGEM-05-12
S240-08-12M adaptor MM
A
33 mm
B
14 mm
CH
19 mm
D
12 mm
Diameter rør
8 mm
Dimension F metrisk
M12x1,5
Gevind udvendig
1/2-20 JIC
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
J
1/2-20 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
T
8 mm
Tryk maks.
416 bar