JEVGE-10-06
Pakkauskoko:
10 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
22 varianttia
Valittu variantti:
JEVGE-10-06
S180-16-17G adaptor with nut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
48 mm
B
26 mm
CH
24 mm
CH1
27 mm
D
10 mm
F
G 3/8 BSP
J
7/8-14 JIC
Kierre sisä
7/8-14 JIC
Kierre ulko
G 3/8 BSP
Korroosionkestävyys
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Kulma
0 °
Materiaali
Steel
Paine max.
350 bar
Pinta
Electro-galvanized / White chromatized
Putken halkaisija
16 mm
T
16 mm