COIL, D08 12 VDC AJ 27 WATT D08-27W-12D-AJ (Danfoss D061)
Varenummer:
H322719
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
27 W
Længde
49.3 mm
Model
D08
Model kode
D08-27W-12D-AJ
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V
Stiktype
AMP
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
374845
Bruttovikt
0,17 Kg
Nettovikt
0,17 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod