GKS-010-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
GKS-010-SY
3/8“ Water hose fitting Hose tail 10 mm SS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Material
Brass
Pressure max.
25 bar
Spigot distance
40 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
466907
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Klokoppling SL 3/8 kloavst. 40mm syrafast 'GEKA'
Product datasheet
Andra tittar på
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Artikelnummer:
GKXB
Claw coupling male thread, brass, 42mm, "French"