GKM-010-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
GKM-010-SY
3/8“ Water hose fitting Hose tail 10 mm SS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
Streckkod
466900
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Klokoppling 3/8 utv G kloavst. 40mm syrafast 'GEKA'
Product datasheet
Andra tittar på
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Artikelnummer:
GKXB
Förpackningsstorlek:
Claw coupling male thread, brass, 42mm, "French"