GES-19-R34
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
GES-19-R34
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Air, Food, Gas and liquids compatible with constituent materials, Water
Brand Name
Tierre
Diameter hose inner
19 mm
Material
Polyamide PA6.6
Model code
5010TR3419
Pressure max.
14 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard EN
DM 174/2004, EC 1935/2004
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
R 3/4 BSPT
Package size
25 st
Barcode
210177
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Product datasheet
Others has been looking for
Rak förskruvning 12x1.5-M16 ABC
Partnumber:
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Partnumber:
C02470428
10 st
Min. order quantity is:
ABC Integral Push-in Regular 6x1
150 st
Läpivientiliitin,hitsattava,raskas
YS-16
Hus 90 ABC Heavy Duty
Hus 90 ABC Heavy Duty
Wira plugin rak skarv 12x1.5
Wira plugin rak skarv 12x1.5
WIRAG12
REDUCERNIPPEL M14-1/4" 18NPTF
REDUCERNIPPEL M14-1/4" 18NPTF
GE-R BG2/ 1/4"-18 NPTF NEW-LINE MS
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GRS-12-08
ABC Integral Push-in Regular 8x1
150 st
thread adapter PP 1" to 2"
thread adapter PP 1" to 2"
FM1020PP
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm