FB-RUK/PP219.1W1
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
FB-RUK/PP219.1W1
Rörklamma Ø219.1mm, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Grey (blank)
Diameter pipe
219,1 mm
Material
Polypropylene, Steel
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C