EHP151-40
Pakke str.:
61 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
EHP151-40
Suction & Discharge 2.1/2" Fossa Petroleum
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Danfoss
Hose size
2.1/2 "
Pakke str.
61 m
Stregkode
485701
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
tur
Intrastat varekode
Produkt information
Andre kigger på
MMGMV Multimaster
MMGMV Multimaster
Varenummer:
MMGMV-64
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
2.1/2" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 64mm 10 bar
Varenummer:
MMGMV-64
30 m
Suction and return line hose R4 2.1/2" MSHA
WH004-40
Suction and return hose R4 1.1/4" MSHA
WH004-20
Suction & Discharge 4" Fossa Petroleum
EHP151-64
Sug och Returslang 1'' R4 25/35
602-16
40 m
Bränsleslangställ 2001-B 6 Rullarx 7,5m
1 st
1 st
Fuelhose 10x19 ISO 7840-A1 E10/B10
ISO7840-A1-10
100 m
General purpose Fuel Oil hose 5/12 WP 20 BAR
GPFO20-05
100 m
Universalslang 2TE-1/2, WP 58bar
2TE-08
50 m
Suction and returnhose 1.1/4" - Type 602 WP 14 bar SAE100 R4
40 m
EN854 R6 slange 5/16** 28 bar Varmebestandig lavtryksslange
GTH-8
198 m
General Purpose Fuel Oil hose 25/34 WP20BAR
GPFO20-25
50 m
Bränsleslang 6.35/12.7
Bränsleslang 6.35/12.7
168 m
SLANG 149-0105 1,0 M
SLANG 149-0105 1,0 M
R6-06-C
Universalslang 2TE-5/16
Universalslang 2TE-5/16
2TE-05
Bränsleslang 90grader 45MM 45MM x 380MM
30 st
602-32 (diam. 51 x 63,5) (955258)
3" Multi Master GMV MegaFlex ID 76mm 10 bar
MMGMV-76
Bränsleslangställ 2001-A 6 rullar x 7,5 m
Oilhose SAE100R6 EN8541TE 15.9x23.9 24 Bar MSHA
1.1/2" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 38mm 10 bar
MMGMV-38
Suction and return hose 28x38
Suction and return hose 28x38
602-28X38
EN854 R6 slange 3/8** 28 bar Varmebestandig lavtryksslange
GTH-10
168 m
Transport/sugslang Transparent ID/YD=19/26
AMPU-19
60 m
3/4" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 19mm 24 bar
MMGMV-19
Bränsleslang 3/4
Bränsleslang 3/4
Universalslang 2TE-1/4
Universalslang 2TE-1/4
2TE-04
Universalslang 2TE-1 WP 40bar
Universalslang 2TE-1 WP 40bar
2TE-16
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar