EHF003-20BU
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
EHF003-20BU
"Food hose hot cleaning FDA 1.1/4"""""
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Danfoss
Hose size
1.1/4 "
Förpackningsstorlek
Streckkod
488171
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
TUR
Intrastat artikelkod
Produktinformation
"Livsmedelsslang Industriell reng�ring FDA 1.1/4"""""
Product datasheet
Andra tittar på
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
Artikelnummer:
MM-32
30 m
Artikelnummer:
EHF003-20BU
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose
30 m
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 1.1/4"
60 m
EPDM Hot Water Discharge 1.1/4" 10 Bar +125C
EHW023-20
61 m
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
EHW023-20
61 m
Hose EPDM hot water discharge 20 Bar 1.1/4"
Armerad slang, PVC, 19x26
Armerad slang, PVC, 19x26
PVC-19
50 m
Livsmedelsslang Industriell rengöring FDA 19/31
EHF003-12BU
Red industrial water hose 3/4 (19mm) WP 10 bar
IWR-20
50 m
Silikonslang armerad röd 19/27mm, FDA
VITR1927
Silikonslang oarmerad 7x10mm, FDA
VIT0710
25 m
Blue food flow. hot- and cold water hose
BFF-25
BFF-19
Sug och tryckslang Alfacier 63x76mm
PL063
Transparent PVC hose Dim. 1/4" (6 x 10 mm)