EDM22X1.5V
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EDM22X1.5V
WD seal M22 Viton
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Gates
Diameter inner
19.6 mm
Diameter outer
24.3 mm
Height
1.5 mm
Material
FKM/FPM (Viton®)
Model code
WM2215VI
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-25 °C