DD4-120140
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-120140
Slangklammer W4 120-140 bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
140 mm
Diameter min.
120 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4301 / AISI304
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
228773
Bruttovikt
0,049 Kg
Nettovikt
0,049 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Product Sheet
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Artikelnummer:
O2-1113
100 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316