CO-50X6-150
Metrisk Kona med O-ring
…
Läs mer
Artikelnummer:
CO-50X6-150
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
360636
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
can
Produkt information
Metrisk Kona med O-ring
Andre kigger på
2" SAE3000 retain ring
2" SAE3000 retain ring
Varenummer:
RFC34-200
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Retain ring flange 2" SAE 6000
Retain ring flange 2" SAE 6000
Varenummer:
RFC64-200
Min. bestillingsenhed er:
2” ISO 6162-1 METRICBLOCK 316S
2” ISO 6162-1 METRICBLOCK 316S
BTM34-200-SS
CO-60X5-200
2'' SAE 6000 TEE BLOCK
2'' SAE 6000 TEE BLOCK
BTM64-200
Mellanfläns utan oringspår 2'' SAE3000 Syrafast
CP34-200-SS
2'' SAE 6000 FLANGE FOR 37° FLARING FOR 50 MM OD TUBE - TAPP
FFTM64-200-50MM
10 st
Motfläns
Motfläns
FFCM64-200-50MM
Reducering 3''-2'', SAE3000
Reducering 3''-2'', SAE3000
TPROM34-300X200
FFCM64-075-25MM
2” ISO 6162-1 METRIC FLANGE
2” ISO 6162-1 METRIC FLANGE
FFCM34-200
1.1/4 SAE6000 retain ring
1.1/4 SAE6000 retain ring
3" Retain Ring
3" Retain Ring
R-300
CO-60X6-200
FFCM64-125-30MM-M14
Metrisk Kona Slät
Metrisk Kona Slät
CF-60X6-200
1-1/4" ISO 6162-2 METRIC TAPPED M14 FLARE FLANGE FOR 38MM
FFTM64-125-38MM-M14
1.1/4 butt weld retain ring
1.1/4 butt weld retain ring
BWAR-38X5.0-125
CF-25X3-100
1" ISO 6162-2 METRIC FLARE FLANGE THREADED
FFTM64-100-30MM
CF-25X3-075
1" O-RING SEAL RETAINER CS
1" O-RING SEAL RETAINER CS
OS-100
CF-50X6-150
SAE 3000 PSI O-Ring Connector Plate 1/2"