BA-035-038
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-035-038
Ferrule for lowpressure hose ø35mm ID x ø 38mm OD
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
38 mm
Længde
36 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
Package size
Barcode
228945
Gross weight
0,03 Kg
Net weight
0,03 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch