AKM100-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
AKM100-SY
4 King stainless combination fitting
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter slang inv.
102,5 mm
Gänga
R 4 BSPT
Materialkvalitet
SS 304
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Tryck max.
10 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
331786
Bruttovikt
0,38 Kg
Nettovikt
0,38 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Combination type adaptor, type "KING".
Product datasheet
Andra tittar på
Rundjärnsklämma DISAFLOW 4" 100mm
Artikelnummer:
KRK116-106
Slangansl. med fläns DISAFLOW 4" 100mm Syrafast
Artikelnummer:
DFS100SS
Slangkoppling Disab KRK
Slangkoppling Disab KRK
KRK116-106
Slangkoppling Disab DFB
Slangkoppling Disab DFB
DFB200
Blindlock DISAFLOW 4" 100mm
Blindlock DISAFLOW 4" 100mm
DFB100
Svetskoppling DISAFLOW 4" Inkl. O-Ring. 30mm
DFV100
Slangkoppling Disab DFV
Slangkoppling Disab DFV
DFV150
O-Ring Tätning DISAFLOW 4"
O-Ring Tätning DISAFLOW 4"
DFT100
Slangkoppling Disab DFT
Slangkoppling Disab DFT
DFT100
Slangkoppling Disab DFS
Slangkoppling Disab DFS
DFS100SS
Slangkoppling KC ND100, Hane R4''
AKM100
Klämring Säkring DISAFLOW 4" 100mm Syrafast
DFK100SS
Slangkoppling Disab DFK
Slangkoppling Disab DFK
DFK150
Slangkoppling PP G4"-SL101.7
Slangkoppling PP G4"-SL101.7
N66MR100102
Slangkoppling Hane, Tandad stolpe, Polypropylen
N66MR100102
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 100, 115mm, Svivlande
0202346100D
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 100, 115mm
Storz koppling Aluminium Inv-G4, 110-A, 133mm
Storz slangkoppling Aluminium SL4'', 110-A, 133mm
Storz slangkoppling Aluminium SL4'', 100, 115mm
Storz koppling Hane ALU G4
Storz koppling Hane ALU G4
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.